top of page
Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png

Робоче середовище Premiere Pro налаштована так, як вам потрібно? Використання попередніх робочі середовища або налаштовуйте їх найбільш підходящим для себе чином

 

Додатки Adobe для роботи з зображенням та звуком

надають логічні і настроюються робочі середовища. Хоча кожен додаток має власний набір панелей (таких як «Проект», «Метадані», «Таймлайн»), можна одноманітно переміщати і групувати панелі в різних продуктах.

Головним вікном програми є вікно програми. Панелі об'єднані в цьому вікні в набір, званий робочим середовищем. Робоче середовище за замовчуванням містить групи панелей і окремі панелі.

Налаштування робочого середовища проводиться шляхом організації панелей найбільш підходящим для користувача способом. При переміщенні панелей розміри інших панелей змінюються автоматично за розмірами вікна. Можна створити і зберегти кілька екрани, що налаштовуються середовищ для різних завдань, наприклад, по одній для редагування і для попереднього перегляду матеріалу. 

sws_example_workspace.png
Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png
Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png

A. Вікно додатка B. Згруповані панелі управління C. Окрема панель управління

Використання домашнього екрану і навігація по ньому

З домашнього екрану дуже просто почати роботу в Premiere Pro. Тепер за допомогою елементів управління, розташованих зліва, можна створити новий проект або відкрити існуючий. На правій стороні домашнього екрану наведені посилання на матеріали для навчання роботі з додатком, а також інші навчальні посібники та документацію, розміщені в мережі.

premiere_pro_homescreen.png

Домашній екран Premiere Pro після створення і збереження декількох проектів

Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png

Вміст домашнього екрану змінюється з часом у міру роботи в

програмі Premiere Pro.

У міру створення все більшої кількості проектів і розширення свого досвіду на домашньому екрані відображається більше останніх проектів, а кількість посилань на навчальні матеріали скорочується.

Крім того, в Premiere Pro є навчальні матеріали, за якими

можна освоювати програму. Відкривати такі матеріали можна з панелі «Навчання» або, натиснувши «Навчання» на домашньому екрані.

tutorials.png
Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png

Навчальні матеріали в Premiere Pro

Створення проекту

Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png

Проекти можуть містити кілька епізодів, а настройки

кожного з них можуть відрізнятися один від одного. Premiere Pro пропонує налаштувати перший епізод кожен раз при створенні проекту. Однак можна припустити це крок і створити проект без епізодів.

Натисніть кнопку «Створити проект» на екрані вітання, який з'являється при запуску Premiere Pro, або виберіть «Файл»> «Новий»> «Проект» після запуску програми. (Windows: Ctrl + Alt + N Mac: Opt + Cmd + N)

Перейдіть в папку, де необхідно зберегти файл проекту, надайте ім'я проекту і натисніть кнопку «ОК».

Виконайте одну з таких дій.

Виберіть стиль або налаштуйте першу послідовність проекту. Додаткові відомості див. У розділі Створення епізоду. Потім натисніть кнопку «ОК».

Для створення проекту без послідовності натисніть кнопку «Скасувати».

Перегляд налаштувань проекту
Всі настройки проекту застосовуються до всього проекту, і більшість з них не можуть бути змінені після його створення.

Після початку роботи з проектом можна переглянути його налаштування, але змінити можна тільки деякі з них. Можна отримати доступ до цих налаштувань через діалогове вікно «Налаштування проекту».

  1. Виберіть Проект > Налаштування проекту > Загальні або Проект > Налаштування проекту > Робочі диски.

  2. Перегляньте або змініть потрібні параметри.

  3. Натисніть кнопку ОК.

Adobe_Premiere_Pro_CC_icon.svg.png

Відкриття проекту

В Premiere Pro для Windows можна відкривати файли

проектів, створені в попередніх версіях Premiere Pro або Adobe Premiere 6.x. Одночасно можна відкрити тільки один проект. Для переміщення вмісту одного проекту в інший скористайтеся командою «Імпорт».

Як автоматично зберігати копій проектів в відповідну папку Premiere Pro використовуйте команду «Автозбереження».

Під час роботи з проектом можна зіткнутися з тим, що деякі файли відсутні. Для продовження роботи можна замінити відсутні файли автономними файлами-наповнювачами. Редагувати проект можна за допомогою автономних файлів, але перед рендерингом фільму необхідно повернути всі оригінали на місця.

Для повернення файлу після відкриття проекту використовуйте команду «Прив'язати мультимедіа». Можна продовжити роботу без необхідності повторного відкриття проекту.

  1. Виберіть «Файл»> «Відкрити проект». (Windows: Ctrl + O, Mac: Cmd + O).

  2. Перейдіть до файлу проекту і виберіть його.

  3. Натисніть «Відкрити».

  4. У діалоговому вікні пошуку знайдіть файл за допомогою поля «Шукати» або виберіть одне із запропонованих нижче дій.

Pr25Anniv_BoxArt_History_1800x1013.jpeg
bottom of page